Kjo vajzë në foto sot është këngëtare e njohur (Foto)

Këngëtarja Dafina Dauti ka vite që është pjesë e skenës muzikore shqipe ku deri më sot ka sjell këngë që janë shndërruar në hite.

Përpos karrierës së saj, ajo shpeshherë është veçuar edhe për pamjen e saj dhe format trupore, shkruan Gazeta Express.

Mirëpo, një detaj interesant është se Dafina nuk ka pësuar shumë ndryshime në fytyrën e saj nëse krahasojmë fotografi kur ishte fëmijë me fotografi të saj në ditët e sotme.

Në një foto të siguruar nga Gazeta Express, këngëtarja shihet edhe me disa vajza tjera dhe shumë lehtë vërehej se cila është Dafina.

13713396-880025668769100-2082477473-n_1468584620-8879286

13118978-839900046114996-7824026848952305474-n_1468584734-1446692

12998575-831801443591523-5401663838358169871-n_1468584737-1870072

Temat
Showbiz

Të afërta