Shtatë dashuritë e Ledri Vulës (Foto)

Fama e këngëtareve shqiptare bënë që interesimi i medias dhe publikut edhe për partnerët e tyre të jetë mjaft i madh

Një nga këngëtarët rep më të dashur për femrat aktualisht është Ledri Vula. Ai është njëri nga meshkujt shqiptar i cili është i njohur për lidhjet e shumta me femra, e disa janë edhe pjesë e estradës shqiptare.

Mirëpo asnjëra nga to nuk ka qenë lidhje e gjatë.

Ndryshe, Ledri Vula për momentin konsiderohet si një ndër meshkujt seks simbol të show bizz-it shqiptar. Për këtë arsye vëmendja e shtypit rozë mbi të është gjithnjë e madhe, transmeton Info Press.

Ju sjellim disa nga të dashurat e Ledrit:

Tuna, konsiderohet të jetë femra e parë e estradës që ishte lidhur me Ledrin.

foto (4)

Genta Ismajli është përfol se ishte në lidhje meLedrin shumë kohë më parë por nuk është konfirmuar asnjëherë.

foto (5)

Ledri Vula është treguar qdoherë shumë i afërt me familjen si dhe vetë yllin botëror, Rita Ora.

Njëra nga lidhjet e mundshme të tij është ajo meElena Ora, motrën e këngëtares së famshme shqiptare.

foto (7)

Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula më herët kishin shijuar një lidhje dashurie.

Lidhja e dashurisë ka filluar pas ndarjes së Dafinës nga Krenar Çoçajt.

foto (8)

Angela Martini –Gjatë realizimit të kripit ‘100 probleme’ thuhet se ata kanë pasur një aferë romantike.

foto (9)

Është përfolur se Dua dhe Ledri kanë kaluar disa muaj në New York së bashku.

foto (10)

Modelja Dorina Gegiqi ka përjetuar një flirt me reperin Ledri Vula.

foto (11)

Adela Sallaku e vajza e ish-Prokurorit të Përgjithshëm të Shqipërisë Theodhori Sollaku, së fundmi është në një lidhje dashurie me reperinLedri Vula.

foto (12)

Temat
Showbiz

Të afërta