Kjo është gruaja më me fat në botë, zinxhiri ia shpëtoi jetën

Në Uttar Pradesh të Indisë, një femër është qëlluar me armë por i ka shpëtuar plumbit fal varëses së qafores që e mbante në qafë.

Mohammad Nayeem ka dashur ta vras motrën e tij Shabnam, sepse ishte në lidhje më një djalë pa dijeninë e familjes, shkruan/Infokusi.com.

Ai e kishte marrë revolen dhe e ka qëlluar motrën, në atë që njihet si ‘vrasje për nderë’.

Por për fat të mirë, plumbi nuk ia ka shpuar fytin dhe është ndalur në metalin që ajo e mbante për dekor.Pos plagëve të lehta në fyt, ajo nuk ka marrë ndonjë lëndim tjetër.

f_1468404111-5489320

Temat
Fun

Të afërta