Cima feston ditëlindjen, ja sa vjet mbush (Foto)

Kohëve të fundit nuk u pa e nuk u dëgjua shumë për të, por është bërë e ditur se ai po kalon kohë me fëmijët e vajzës së saj, këngëtares Adelina Thaçi.

Por sot, Rasim Thaçi – Cima feston ditëlindjen e tij të 67-të, shkruan lajmi.net.

Këtë e bëri të ditur vetë ai në rrjetin e tij social Facebook ku shkroi:

“Sot me 13.07.2016 është ditëlindja ime , dhe mbusha përplot 67 vite jetë.

Me këtë rast ju falënderoj që gjithë këto vite më përkrahët dhe më përkrahni vazhdimisht.

Me respekt Cima”.

13690872_666485273508626_3051770204232927453_n

Temat
Showbiz

Të afërta