Bukuroshja 18-vjeçe publikon mesazhet e Ronaldos në Instagram (VIDEO)

Një bukuroshe 18-vjeçe e quajtur Amandha Lopes ka zgjuar vëmendje të mërkurën duke publikuar mesazhet direkte me yllin e Real Madrdiit dhe Portugalisë, Cristiano Ronaldo nga Instagram.

https://www.instagram.com/p/BHyHk4ngnj7/?taken-by=lopesamandha%20

Capture-121-650x358

Temat
BotëSport

Të afërta