Zhvishet policja seksi e Kosovës (Foto)

Tashmë të gjithë e njohin pjestarën e policisë së Kosovës e cila ka tëhequr vëmendjen e mediave me stilin e saj.

Linda ishte komentuar shumë edhe nga mediat ndërkombëtare pas raportimit të Magazina.al, se ajo është një nga policet më me stil që ka Kosova.

Por Linda ka “ikur” pak nga monotonija e punës dhe nga çdo gjë, ajo është duke shijuar në maksimum pushimet e saj në bregdetin shqiptar, transmeton Magazina.al

p_1468320767-6325339

pp_1468320774-5441162

Temat
Showbiz

Të afërta