Yll Limani ia prek gjoksin Tunës (Foto)

Yll Limani dhe Tuna Sejdi kanë javë që janë në shënjestër të portaleve për një relacion që tejkalon miqësitë.

Bashkë po shihen vazhdimisht në studio, koncerte e klube dhe kjo ka bërë që të dyshohet për një lidhje të mundshme.

Kjo është mohuar nga Ylli në Prive por një foto e fundit ka habitur jo pak.

Dyshja shihen në një prej klubeve të Prishtinës ngjitur me njëri tjetrin teksa këngëtari i ri në moshë duart i ka afër gjoksit të koleges.

Duket se pas disa gotave dhe nën ndikimin e atmosferës së një klubi nate, edhe një pozim i tillë është i pranueshëm sa për t’u hedhur në Snapchat nga dyshja që po thonë se janë thjesht shokë.

tuness

Temat
Showbiz

Të afërta