Video shokuese: Shqelma e grushta midis Prishtine (Video)

Disa të rinj kanë shkëmbyer shqelma dhe grushte në mes të rrugës.

Siç ka bërë të ditur lexuesi në fjalë, bëhet fjalë për një kacafytje të ndodhur rreth mesditës së sotme në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë.

Megjithatë, ndonëse mund të supozohet se mund të ketë ardhur për çështje komunikacioni, nuk është e qartë se për çfarë në të vërtetë kishte ardhur deri tek kacafytja. /Telegrafi


Rrahje në Prishtinë (12 Korrik 2016) by randomvids2016

Temat
LajmeVend

Të afërta