Tuna apo Elvana, cila ishte më e bukur në fillim të karrierës?(Foto)

Janë dy nga këngëtaret më seksi shqiptare, por jo gjithmonë ato dukeshin të tilla.

Bëhet fjalë për Elvana Gjatën dhe Tunën, të cilat disa herë janë përfolur për ndryshimet e mëdha që kanë pësuar.

Sot ato shkëlqejnë në çdo paraqitje, por cila ishte më e bukur në fillimet e tyre shikoni fotografitë poshtë:

elvtuna_1468324134-4905204

50306

images-Albanian_631029005

Tuna-Elvana

Temat
Showbiz

Të afërta