“Nuk më la” arrin milionshin e parë (VIDEO) (Video)

‘Nuk ma la’ quhet kënga më e re e Ledrit në bashkëpunim me Florin.

E ky projekt muzikor, për katër ditë, arriti shifrën e 1 milion klikimeve në kanalin Youtube.

Kënga u kërkua me të madhe edhe nëpër radiostacionet e ndryshme si dhe shpërndarje ka pasur edhe në internet duke shënuar kështu një sukses të ri për Ledrin.

Temat
Showbiz

Të afërta