Ndryshon Elvana, kaq të bukur nuk e keni parë kurrë (Foto/Video)

Elvana Gjata është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të skenës shqiptare.

Së fundmi këngëtarja është duke shijuar milionat e hitit ‘Njësoj’.

Bjondina më e re e estradës në foton dhe videon e fundit që ka postuar në rrjetet sociale shihet me ngjyrë të flokëve më të mbyllët dhe me flokët kaqurrela.

Stili i këngëtares me të vërtetë është i veçantë.

"What a wicked way to treat the girl that loves you.."

A photo posted by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

#njesoj

A video posted by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

https://www.instagram.com/p/BHw183cjG-V/?taken-by=elvanagjataaaa&hl=en

Temat
Showbiz

Të afërta