Maratona e Këngës Popullore rikthen Merita Halilin

Atë e kanë cilësuar si një nga këngëtarët më të mira shqiptare të Shqipërisë së Mesme.

Bëhet fjalë për këngëtaren, Merita Halili e cila prej vitesh jeton në Amerikë me familjen e saj.

Por këtë verë këngëtarja ka vendosur të jetë pjesë e Maratonës e Këngës Popullore, dhe ja tek e shohim krah kolegëve të saj. Maratona e Këngës Popullore ka nisur të hënën në qytetin e Elbasanit, për të vijuar në të gjitha qytetet shqiptare./opinion.al

merita1_1468316284-6265692

merita2_1468316297-517969

Temat
Showbiz

Të afërta