Lindës ”për pak” sa nuk i doli ”zogu” (Foto)

Aktorja e njohur nga Shqipëria, Linda Jarani, njihet për trupin e saj seksi.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, duke i ‘qerasur’ fansat me foto provokuese.

Linda ka publikuar në instagram një foto ku shihet shumë provokuese dhe në një fustan me prerje të thella të cilat për pak sa nuk ia zbuluan pjesën intime.

Ajo në foto shihet duke i ‘fluturuar’ fustani, duke rrezikuar ta zbulojë zogun e të “fluturojë në qiell”.

foto (7)

Temat
Showbiz

Të afërta