Ledri në krahët e prezantueses kosovare (Foto)

Ledri Vula po konsiderohet si njëri nga reperat më të sukseshëm të kohëve të fundit për muzikën shqiptare.

Dhe këtu pa dyshim se kanë luajtur rol projektet e tij të fundit të cilat i publikoi njërën pas tjetrës, shrkuan ORAinfo.

Por së fundmi ai u përfol më shumë për festëbn e cmendur të ditëlindjes së tij të 30-të se sa për muzikë që bën.

Në një fotografi të postuar nga prezantuesja kosovare, Blerona Zeqiri, shihet reperi përkrahë saj, dhe duket sikur kanë qenë duke shijuar këtë festë.

13654385_1028222300619333_2367567707852024933_n

Temat
Showbiz

Të afërta