Kjo është seksi nëna e Adelina Tahirit (Foto)

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më seksi shqiptare.

Por, këngëtarja ka pohuar se nuk është e vetmja anëtare e familjes Tahiri që është tepër seksi.

Edhe Teuta, nëna e këngëtares sipas kësaj të fundit është mjaft e bukur dhe joshëse, transmeton Telegrafi.

“Unë jam seksi. Kjo është me gjene, pasi që edhe nënën e kam seksi”, ka thënë Adelina.

Ndryshe, këngëtarja është duke shijuar sukseset e këngës së fundit dhe po përgatitet për projektet e reja.

foto (13)

Temat
Showbiz

Të afërta