“Kallet” prezantuesja e njohur kosovare, shfaq linjat seksi nga pushimi (Foto)

Siç duket ky muaj, është muaji i përzgjedhur i yjeve tonë për të kaluar pushimet e verës.

E duket se këtij “trendi”po i bashkohet edhe prezantuesja e emisionit Express Rozë, Fjolla Bislimi, shkruan “Magazina.al“.

Ajo njihet për bukurinë dhe linjat trupore seksi që posedon.

Këtë, Fjolla na dëshmon edhe me një fotografi të publikuar në Instagram e cila shihet në një pishinë, duke vënë në pah gjoksin e saj.

fjolla

fjolla1

Temat
Showbiz

Të afërta