Fjolla Morina provokon me këmbë të hapura në plazh (Foto)

Edhe këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina ka nisur pushime dhe nga atje nuk po e len keq të na servoj fotografi të ndryshme.

Në një të tillë shihet tejet provokative me bikini, ku gjoksin e ka vënë në plan të parë, ndërsa i ka hapur këmbët si ‘boss’, shkruan lajmi.net.

Kutjojmë se Fjolla aktualisht është duke u marrë me vajzën e saj të vogël, mirëpo nuk po mungon as në projekte muzikore.

13664738_10154300175434362_518153189_n

Temat
Përgjithshme

Të afërta