A e dinit se Bali Beu është dy herë i martuar ? Ja kush ishte gruaja e parë (Foto)

Ai është shumë i përfolur në mediat rozë dhe është bërë i pandashëm në ekranet tona, shkruan revista Kosovarja.

Ai ka deklaruar në mediat turke se shpesh ka frikë nga dashuria dhe është totalisht një botë tjetër nga ajo që gjykojnë shumica e femrave.

Para se të martohej me aktoren Fahriye Evcen, ai kishte qenë me një aktore tjetër, Merve Bolugur, e cila pas ndarjes me të nuk ja kishte uruar as ditëlindjen. Lidhja e tyre mori fund shkaku i pranimit të tij për një rol të serialit.

Por, kimia mes tij dhe gruas së tashme kishte filluar që nga serialet. Pas ndarjes me gruan e parë, Fahriye u bë krahu i tij mbështetës me ç rast edhe iu lindi dashuria.

burak-ozcivi-145945g8

Temat
Showbiz

Të afërta