Të shtëna në Shtutgart, e mundshme krizë e pengjeve

Sulmues të panjohur dhe të armatosur kanë hyrë në një firmë avokatie në Shtutgart në të cilën edhe më tej po vazhdon kriza e pengjeve transmeton Bild.

Siç transmeton Bild ende nuk dihen detajet e incidentin por janë dëgjuar të shtëna në një firmë në pjesën lindore të Shtutgartit.

Një grua nga ndërtesa fqinje ka thirrur policinë duke konfirmuar se ka parë një person duke hyrë në ndërtesë.

gjkema-635x358

Temat
BotëLajme

Të afërta