Sot është këngëtar i njohur, ja si dukej 19 vjet më parë (Foto)

Këngëtari i hiteve, Ernest Duka apo Stine siç e njohin të gjithë, duket se është bërë nostalgjik.

Në foton e fundit të publikuar në Instagram, ku ai është bashkë me 3 shokë të tij, nuk do e njihni këngëtarin e njohur, jo pak por 19 vjet më parë. ‘Në moshën 16 vjeçare ishim 4 dhe dukeshim pikërisht kshu’, shkruan Stine.

stine_1468242567-5591148

stine-e1464177539279-780x439

Temat
Showbiz

Të afërta