Qeni i gëzuar, vallëzon pasi kthehet në qendrën e shpëtimit

Një qen qesharak – dhe pa qime – ka vallëzuar pas gëzimit që u kthye në shtëpinë e tij të përhershme, në qendrën e shpëtimit.

Nathan, një qen kinez pa qime, ka qejf që t’i argëtojë njerëzit me vallëzimin e tij qesharak.

Qeni i këndshëm, tani 10 vjeç, është bërë hit në rrjetet sociale tash e disa vite për shkak të vallëzimit të tij, transmeton Gazeta Express.

Në videon e publikuar në YouTube, mund ta shihni vallëzimin e tij qesharak:

Temat
Fun

Të afërta