Për çka shkoi në Turqi Aida Doçi (Foto)

Këngëtarja Aida Doçi pritet që shumë shpejt të sjell një këngë të re.

Pavarësisht angazhimeve të saj të shumta nëpër dasma dhe koncerte të shumta, Aida mendon edhe për karrierën e saj personale.

Kështu ajo është duke e xhiruar klipin e saj të ri bashkë me reperin Gold AG.

Aida Doçi është e njohur për vokalin e saj, deri me tani ajo ka të realizuar këngën baladë “Rren”.

Kjo është kënga e dytë e saj, që pritet të jetë me një ritëm veror. /GazetaExpress/

aida-1_1468261116-6607529

Temat
Showbiz

Të afërta