Mund ta dalloni cila është nëna e cila e bija? (Foto)

Reese Witherspoon mund të jetë krenare jo vetëm për karrierën e saj të suksesshme, por edhe me tre fëmijët e saj.

Vajza e saj e madhe, Ava Elizabeth Phillippe, është 19 vjeçare, ndërsa babai i saj është aktori Ryan Phillippe.

Një fotografi e publikuar nga aktorja në Instagram, e shfaq atë pranë vajzës, e cila duket si kopja më e re e Reese.

“Koha për nënën dhe vajzën”, ka shkruar aktorja në përshkrimin e fotografisë që ka marrë mbi gjysmë milioni pëlqime.

foto (17)

Temat
Showbiz

Të afërta