Këngëtari i famshëm turk nis pushimet me të dashurën shqiptare (Foto)

Kanë filluar pushimet edhe për këngëtarin më të përfolur turk.

Bëhet fjalë për Murat Boz, i cili shihet teksa po pushon pranë plazheve turke.

Por, ai nuk po relaksohet i vetëm, pasi që në krah të tij shihet aktorja me prejardhje shqiptare, Asli Enveri.

Në fakt, tash e disa kohë dyshja janë në lidhja dhe këtë e dëshmojnë teksa publikojnë fotografi dhe video në rrjetet sociale.

Ndryshe, Asli e ka pranuar në disa raste se ka prindërit prej Kosovës dhe ndihet krenare që është shqiptare.

❤️🙇🏼 @muratboz

A photo posted by Asli Enver (@aslienver) on

Temat
Showbiz

Të afërta