Kendall Jenner e thjeshtë por me shumë stil (Foto)

Kendall Jenner gjithmonë është përfolur për suksesin e saj të arritur në botën e modës.

Kendall, është parë mëngjesin e të dielës e veshur me shumë stil dhe shumë e thjeshtë.

20 vjeçarja ka arritur që gjithmonë të jetë pranë medieve, dhe gjithmonë të jetë e pranishme në lajmet rozë. Por këtë herë ajo është komentuar për thjeshtësinë e saj edhe atë fantastike.

Ndërsa ajo çfarë bie më së shumti në sy janë këmbët e saj të gjata dhe barku i saj i sheshtë i cili vihet re nga bluza e shkurtë.

auto-3624268800000578-3683598-image-a-18-14682024303501468248556_1468249192-9015733

auto-3623538600000578-3683598-image-m-78-14681844917341468248550_1468249192-705398

auto-3624255800000578-3683598-image-m-23-14682024604791468248554_1468249192-7100932

auto-362425b100000578-3683598-image-m-17-14682023689501468248547_1468249192-8419936

auto-3623539600000578-3683598-image-m-76-14681844514351468248552_1468249192-8719295

Temat
Showbiz

Të afërta