“Kallet” vajza e Eli Farës, kaq seksi nuk e keni parë asnjëherë (Foto)

Ajo vazhdimisht na qeras me fotografi shumë seksi.

Bëhet fjalë për Marina Farën e cila njihet për linjat e saj seksi dhe nuk ndalet së provokuari me fotografi duke vënë në pah të pasmet dhe gjoksin e saj bombastik.

E përderisa po vazhdon të mbaj mot i nxeht, Marina duket se nuk po mundet t’i rezistojë temperaturave të larta.

Ajo ka publikuar disa fotografi në rrjetin social Instagram ku këngëtarja duket shumë ‘hot’ në bikini.

Të zhveshur, plotë stil dhe me linja superseksi.

foto (8)

foto (9)

Temat
Showbiz

Të afërta