Jenniffer Lopez, një damë super seksi veshur me të bardha (Foto)

Jeniffer Lopez edhe pse ka 46 vjeç, ajo vazhdon të jetë e pa konkurrencë me linjat e saj trupore.

Jeniffer ka vendosur që e veshur në të bardha të ngjitet në skenën ‘Rockfeller’ në New York, për të performuar në përkujtim të viktimave në Orlando. Duke e shpalosur barkun e saj të sheshtë dhe shumë të formuar, bëri që të gjithë të kishin sytë në trupin e saj.

Ndërsa krijuesja e hitit ‘Ain’t your mama’ nuk ka lënë anash pa u veshur në atë mënyrë që të vërehen edhe të pasmet e saj që vazhdojnë të jenë ndër më të formuarat nga të gjitha femrat e shoëbizit botërorë.

foto (19)

foto (20)

foto (21)

Temat
Showbiz

Të afërta