Ja kur për herë të ‘fundit’ e puthi Nora Robertin (Foto)

Çifti i njohur Nora Istrefi dhe Robert Berisha ende vazhdojnë të përfliten shumë në mëdiat rozë, krejt kjo paci që dyshja ende kanë lënë në dyshime se mund të ketë ndarje në mes tyre.

Që të dy në emisione të ndryshme e kanë mohuar këtë duke thënë se ata ende vazhdojnë të jenë bashkë dhe shumë të lumtur, shkruan Gazeta Blic.

Dyshimi vije prap tek ndarja, për dallim nga Roberti, Nora ka kohë prejse ka postuar foto me bashkëshortin e saj, vec kësaj ëhstë vërejtur në rrjetin social Instagram në profilin e Norës qysh nga tetori i 2015-tës ky çift nuk postuan një foto duke shkëmbyer puthje, ashtu si e bënin zakonisht në kohën kur ishin shumë të lidhur mes vete.

foto (6)

Temat
Showbiz

Të afërta