Çka simbolizon data 10 korrik për Luana Vjollcën? (Foto)

Luana ka intriguar të gjitha mediet me postimin që ka bërë për datën 10 korrik 2016.

Ajo prej kohësh e ka pritur këtë datë, që tashmë e gjeti jashtë Shqipërisë me pushime. Ato që po diskutohen në medie të ndryshme janë shumë ide interesante dhe të ndryshme. Mund të jetë ditëlindja e dikujt të afërt për të, por mund të jetë edhe një datë përvjetori.

Megjithatë e ndodhur jashtë Shqipërisë, në San Torini dhe me foto të bukura, pse jo mund të ketë nisur edhe xhirimet e ndonjë projekti të ri.

Gjithçka mbetet për t`u parë në vazhdimësi, pasi është dikush që i shkrep fotot. E rëndësishme është që Luana në çdo foto është shfaqur në super formë.

Ndërkohë, Luana ka nisur xhirimet e një video komerciale në Santorini të Greqisë.

🌼

A photo posted by Luana Vjollca (@luanavjollca) on


lulu-4
lulu-2-2

Temat
Showbiz

Të afërta