Adriana Lima shijon pushimet në Greqi (Foto)

Adriana Lima po shijon disa ditë pushime në Mykonos, Greece.

Engjëlli i “Victoria Secret” dukej mahnitëse me bikini të kuqe.

34-vjeçarja tregoi format e saj të mrekullueshme dhe më të drejtë ajo është një prej modeleve më të mira.

adriana

adriana-lima-1

lima

Temat
Showbiz

Të afërta