A ka bërë operacione plastike Yllka Kuqi? (Foto)

Yllka Kuqi ka treguar nese ka bërë operacione plastike.

E ftuar në emisionin ’21 Gradë’ , Yllka pasi që promovojë këngën më të re me artistin Gazmend Kelmendi dhe foli rreth karrierës muzikore të saj, Yllka u pyet nga shikuesit e emisionit ’21Gradë’ nese ajo ka bërë operacione plastike.

Yllka tregoi se ajo nuk ka bërë kurrë operacione plastike.

‘Nuk kam bërë operacione sepse se nuk e kam parë të nevojshme sepse jam ndi mirë kështu sic jam’, theksoi Yllka.

Kurse nese është pro ose kundër operacioneve plastike, Yllka tha se nuk është kundër tyre sepse vajzat që kanë bërë operacione i kanë bërë sepse e kanë parë të nevojshme që të duken më bukur natyralisht./21Media

yllka-kuqi

Yllkaaakuqi

Yllka Kuqi

yllka kuqi

yllka_1465758203-5377276

Temat
Showbiz

Të afërta