Vëllezërit binjak të Pogbas përkrahje maksimale për Francën nga tribunat (Foto)

Pjesa e parë mes Francës dhe Portugalisë ka përfunduar me rezultat 0-0.

Një nga lojtarët kryesor në rrugëtimin e Francës deri në finale ishte Paul Pogba.

Por, këtë herë ylli francez ka një motiv shtesë për të fituar. Pasi në tribuna ka dy vëllezërit binjak, Florentin dhe Mathias.

Të dy janë futbollist, i pari luan për Saint-Etienne, ndërsa i fundit te klubi skocez, Patrick Thistle.

CnBrub0WgAAKOv6-780x439

CnB0B2nW8AAtBsM

Temat
BotëSport

Të afërta