Arifhikmetit i futen në privatësi: O maniakë, çfarë dëshironi?

Aktori Xhevdet Jashari i njohur ndryshe nga seriali ‘O sa mire ‘si Arif Hikmeti, sot si duket ka hasur në një problem.

“Dikush” ka provuar që t’i thyejë fjalëkalimin e ‘Facebook’ kështu duke u munduar të futet në privatësinë e tij. Kjo gjë e ka irrituar shumë aktorin dhe kjo gjë vërehet nga statusi të cilin ai ka vendosur në profilin e tij, transmeton Indeksonline.

Ky është postimi i plotë:
epo pislliku fund nuk ka!!!
pika e xhumase njeriu i shendosh edhe normal me tru ne kete moment duhet ti shkoj mendja per dicka te bukur ti kerkoje Zotit qe ta fale etj etj…ama te mundohet ti hyj njeriut ne privatesi ne intimitet kete vertet nuk mund ta kuptoj deri ku shkon pislleku i njeriut pa pa paaa…15 her me vjen email “dikush deshiron te hy ne privatesin tande” cfar deshironi o maniaka te flliqt me pyesni ju tregoj vet!!!!

Temat
Showbiz

Të afërta