Daily Mail shkruan për Kosovën, Rita Orën dhe Atifete Jahjagën (Foto)

Daily Mail i ka kushtuar sot një shkrim të veçantë nënës së Rita Orës e cila ka tërhequr vëmendjen me foton e fundit të postuar në rrjetet sociale ku shihet e veshur me fustanin e vajzës së saj.

Ai fustan është mbajtur mend për vetë faktin që Rita e ka veshur në takimin me ish-presidenten e vendit Atifete Jahjaga.

Me këtë rast Daily Mail në shkrimin e tyre kanë përmendur presidenten, Kosovën si dhe prejardhjen e Rita Orës.

Shkrimi i plotë nga Daily Mail:

Nëna e Rita Orës ka një fizik të mrekullueshëm për tu pasur zili dhe është e qartë nga ka trashëguar vajza e saj gjenet e mira, shkruan Daily Mail, transmeton Sovrani.

Nëna e këngëtares 25 vjeçare Vera mori vëmendjen e mediave kur postoi një foto me një fustan të Rita Orës.

Nëna e tre fëmijëve bëri një ‘selfie’ në pasqyrë gjersa po qëndronte në shkallë.

Rita kishte pasur veshur të njejtin fustan gjatë vizitës në janar të këtij viti në Ambasadën e Kosovës në Londër.

Këngëtarja e hitit Hot Right Now kishe ndërruar stilin e veshjes gjatë takimit me presidenten e Kosovës znj. Atifete Jahjaga.

Ylli është tashmë ambasadore e nderit për Kosovën për kontributin e saj në njohjen e shtetit.

Temat
LajmeShowbizVend

Të afërta