Bashkëshorti i Shkurte Fejzës futet në kanagjeq plot gra (Foto)

Vajza e këngëtares Shkurte Fejza mbrëmë e ka festuar natën e saj të fundit të beqarisë dhe atmosfera ka qenë mbreslënëse.

Mediat kanë përcjellur fotografi nga atje ku nuk munguan fytyrat e njohura publike, kolege të nënës së saj e motrës Gresës.

Këngëtarja në rrjete sociale i ka falenderuar të pranishmit, ndërsa në disa foto të postuara bie në sy bashkëshorti i saj i cili ka hyrë në kanagjeq për ta parë nga afër vajzën e tij në ditën e saj të fundit si beqare.

shkurte-fejza

shkurte-fejza1_1467570370-6957671

Temat
Showbiz

Të afërta