Iva Aliko mori dhuratë 100 mijë euroshe prej deputetit kosovar (Foto)

Iva Aliko sot feston përvjetorin e lindjes së saj.

Ndërkohë siç shkruan Magazina.al deputeti kosovar që është i dashuri i saj është kujdesur që kjo ditë të jetë një nga më të bukurat që ajo ka kaluar ndonjëherë.

Ai duket se ka guxuar shumë dhe i ka zbrazur mirë xhepat, pasi si dhuratë të dashurës së tij Iva Alikos i ka bërë një makinë Porche Panamera që kushton jo pak, por plot 100 mijë euro.

euro-5

iva-aliko1-612x330

Temat
Showbiz

Të afërta