Shikoni çfarë i bëjnë rusët një tifozi anglez kur ai mbetet vetëm (Video, +16)

Skenat e dhunës janë para në rrugët e Marseille para dhe pas ndeshjes ndërmjet Anglisë dhe Rusisë.

Xhirime të shumta me skena të dhunës së tifozëve të këtyre dy skuadrave janë publikuar në internet.

Në një nga xhirimet e publikuara në YouTube, shfaqet një skenë e rrahjes, me ç’rast një tifoz anglez qëndron përballë dhjetëra rusëve, edhe pasi i ikin shokët e tij.

Megjithatë, ai përjeton goditje të rënda, përplaset për toke dhe humb vetëdijen nga rrahja e rusëve, të cilët pas disa goditjeve e lënë në tokë dhe vazhdojnë tutje

Temat
BotëSport

Të afërta