Pas takimit me Bashën, Meta takohet me Ramën

Pas takimit një ditë më parë me kryeopozitarin Lulzim Basha, kreu i Kuvendit Ilir Meta i shoqëruar nga zyrtarë të LSI, i është drejtuar Kryeministrisë ku po zhvillon takim me shefin e Qeverisë Rama.

Në takim marrin pjesë kreu i grupit të LSI Vasili, ministri Manjani dhe shefi i kabinetit të kreut të Kuvendit, Sokol Dërvishaj. Ky i fundit e shoqëroi edhe në takimin me Bashën të dielën.
1453361657-Rama-dhe-Meta-780x439

Temat
LajmeRajon

Të afërta