Mc Kresha zbulon dhuratën e veçantë që mori nga fansat e tij (FOTO)

Reperi Mc Kresha i cili është duke shijuar rezultatet e këngëve të tij të reja dhe albumit sot ka marr edhe një dhuratë shumë të bukur.

Kresha me anë të një fotografije të postuar në rrjetin social “Facebook” ka treguar se ka marr dhuratë një portret të realizuar nga fansat e tij ku edhe ka theksuar se ata e kanë bërë atë të duket edhe më i mirë se që është .

MC

Temat
Showbiz

Të afërta