Derisa nëna bënte “selfie” djalin e shkel treni (VIDEO)

Një video dramatike e filmuar me celular nga një vajzë në një fshat të Indonezisë, në Bulakamba, është vërtetë e rëndë.

Në të shihet një grua e cila xhiron një video selfie, ndërsa disa trena kalojnë në binarë dhe disa vogëlushë kalojnë sipër tyre në mënyrë të rrezikshme.

Një prej tyre është djali i vajzës, e cila filmoi fatalisht momentin kur treni me shpejtësi të madhe shtypi të birin, shkruan noa.al.

Momenti kur vogëlushi përplaset nga treni janë prerë, për të mos prekur ndjeshmërinë e njerëzve.

Temat
BotëLajme

Të afërta