Blero ka dy fjalë për Teutën (FOTO)

Blero dhe vajza e tij Tara po shijojnë pushimet Turqi, ku këngëtari atje është edhe për punë.

Këngëtari së fundi ka publikuar disa fotografi me vajzën e tij, por ajo që ra në sy ishte mbishkrimi i tij.

“Njo, veç si 1 milion osht”, ka shkru Blero në fotografitë së bashku me Tarën, e cila vjen si kundër përgjigje për foton që Teuta publikoi më parë.

Aktorja kishte publikuar një fotografi së bashku me Tarën duke ekspozuar edhe barkun e saj të fryrë.

“Me dy çikat e mia”, ishte mbishkrimi i Teutës, që bëri bujë të madhe në media dhe zgjoi edhe reagimin e fansave.

blero-muharremi_1465822759-4002377

Temat
Showbiz

Të afërta