Beatrix Ramosaj nuk humbet kohë, ja në krahët e kujt është (FOTO)

Këngëtarja shumë e pëlqyer Beatrix Ramosaj si duket po e shijon jetën, ajo ka lënë anash angazhimet në muzikë duke ju përkushtuar të dashurit dhe pushimeve.

Ramosaj aktualisht ndodhet në Turqi, ku më anë te disa fotografive shihet se po bënë qejf.

E si gjithmonë ajo duket shumë e bukur dhe seksi, tashmë në krahët e të dashurit të saj.

BEATRIX2

BEATRIKS3

Capture-19

Temat
Showbiz

Të afërta