Adriana Lima, feston ditëlindjen, ja sa vjet mbush sot (Foto)

Femra më e bukur dhe më e pelqyer Adriana Lima sot feston 35 vjetorin e lindjes.

Ajo e ka bërë të ditur këtë më anë të një foto të postuar në rrjetin social “Facebook” ku kishte postua torrtën e ditëlindje.

Padyshim ajo ka marrë shumë urime nga ndjekësit e saj,ku më vonë i ka falënderuar më një foto.

ADRIANA1

ADRIANA2

Temat
Showbiz

Të afërta