Yllit kroat i vdes babi, i tregojnë vetëm pas ndeshjes

Ylli i përfaqësueses së Kroacisë, Darijo Srna, ka marrë një lajm të hidhur pas përfundimit të ndeshjes.

Kapitenit kroat i ka vdekur babi dhe ai është informuar për këtë vetëm pas përfundimit të ndeshjes.

Nga informacionet që janë publikuar deri më tani besohet se ai ishte i sëmurë nga kanceri.

Vlen të theksohet se Kroacia fitoi ndaj Turqisë me golin Luka Modric.

b_160612074

Temat
BotëSport

Të afërta