Vildane Zeneli tani ‘topless’ në Instagram (FOTO)

Modelja e njohur, Vildane Zeneli nuk ka të ndalur.

Ajo ka vazhduar që të provokojë nëpër rrjetet sociale.

Në një fotografi të postuar së fundit në Instagram, Vildanja ka nxjerrë thuajse tërë gjoksin. Ndonëse nuk e ka treguar të tërin, ajo shihet pa bikini.

Është bërë trend që modelet dhe këngëtaret kosovare të mbesin në treg përmes ekspozimit të trupit të tyre.

v_1465711470-2438810

Temat
Showbiz

Të afërta