Tifozi kroat feston golin me lojtarët (Foto)

Kur Luka Modric shënoi golin e parë për kroatët në këtë kampionat evropian, dikush nuk duroi që festën ta kufizonte vetëm në tribuna.

Njëri nga tifozët u fut në fushë dhe festoi bashkë me lojtarët që i gëzoheshin super-golit të Modric.

Tifozi kroat u largua nga rojet pranë fushës, por i lumtur që realizoi ëndrrën e tij.

Vlen të theksohet se Kroacia është një nga përfaqësueses pretendente për të fituar këtë garë.

CkwYX94UYAE9LpI (1)

CkwYYEgUUAAXu8Q

20160612155854979

20160612155919591646-780x439

CkwYX94UYAE9LpI

20160612155905734

Temat
BotëSport

Të afërta