Tifozët turq tallen me serbët (Foto)

Tifozët e Turqisë janë tallur me tifozët serbë para ndeshjes Kroaci – Turqi.

Tifozët e Turqisë janë tallur me tifozët serbë para ndeshjes Kroaci – Turqi. Ata para ndeshjes kanë shpalosur një transparent ku përmendet tifozi i vrarë serb në Turqi, Marko Ivkoviq.

“Ku është Marko”, kishin shkruan tifozët turq në transparent, si dhe sharje tjera për tifozët e Crvena Zvezdës.

Kujtojmë se Ivkoviq kishte vdekur në vitin 2014 në Stamboll, në prag të ndeshjes së Euroligës në basketboll ndërmjet Galatasarajt dhe C. Zvezdës.

tifozet_1465745042-2701350 (1)

Temat
BotëSport

Të afërta