Shikoni sa është rritur djali i Labinot Tahirit, nuk do ta besoni kujt i ngjan ai (Video/Foto)

I ftuar këtë javë në emisionin “N’Kosovë Show” do të jetë edhe këngëtari Labinot Tahiri.

Labi ka folur rreth rasteve për bamirësi, në të cilat është duke u përkushtuar kohëve të fundit,
karrierën e tij muzikore dhe nëse me të vërtetë do të hyjë në politikë.

Por supriza e kësaj nate ishte djali i Labinotit, Elton Tahiri.

Ai ka një dukje mjaft të veçantë, nuk duket si shqiptar.

Disa thonë se është shqiptari I vetëm që I përngjan presidentit të SHBA-ve, Barack Obamës.

Shikojeni videon dhe binduni edhe ju:

Emisionin “n’Kosovë Show”, mund ta ndiqni sonte nga ora 20:30, në televizionin First Channel.

Elton Tahiri_1

elton tahiri

Labi_Elton

Labi

Temat
Emisionetn'Kosovë ShowShowbiz

Të afërta