Robert Berisha pranon të bëjë duet me Linda Morinën, por me një kusht (Video)

I ftuar këtë javë në emisionin “N’Kosovë Show” do të jetë këngëtari Robert Berisha.

Roberti ka folur rreth thashethemeve për martesën e tij me Norën, për karrierën e tij shumëvjeçare, bashkëpunimin me Sinanin, këngën e tij të re e cila u përfol shumë, e të tjera.

Por më interesante e krejt kësaj ishte përgjigjja e tij në pyetjen se me cilën këngëtare do të bënte duet.

Roberti ka thënë që do të bënte duet me Linda Morinën, por ka një kusht.

Ajo duhet t’I paguajë shpenzimet e videoklipit dhe këngës.

“N’Kosovë Show” mund ta ndiqni sonte nga ora 20:30 në televizionin First Channel.

Për më shumë ndiqni videon:

Temat
Emisionetn'Kosovë ShowShowbiz

Të afërta