Gjoksi i Çiljetës pas operimit (Video)

Këngëtarja Ciljeta Xhilaga pasi iu nënshtrua operacionit për zvogëlimin e gjoksin, disa ditëve në spital duket se më në fund e ka marrë vetën.

Ajo ka postuar një video në Instagram ku shihet gjoksi i saj i ri i cili megjithëse jo shumë i ekspozuar, vërehet drastikisht se nuk është më ai i dikurshmi por ngjan në një normal.

Çfarë bie në sy është bukuria dhe freskia që rrezaton këngëtarja që duket shumë bukur pak kohë pasi iu nënshtrua operacionit të komplikuar prej gati pesë orësh.

Kujtojmë se pas operacionit, këngëtarja kishte shpërndarë këshilla tek femrat që të mos kryejnë ndërhyrje për zmadhimin e gjoksit pasiqë kjo praktikë tashmë kishte dalë nga moda. /prive/

😘😘 Milmengjes 🤗😽😽 #snap

A video posted by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

Temat
Showbiz

Të afërta